OPINIE

PAŃSTWA OPINIE SĄ NAJWAŻNIEJSZE

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za konstruktywne opinie na nasz temat. Dzięki nim możemy stale się dla Was zmieniać i podnosić poziom naszych usług.

5/5
Fantastyczna osoba. Pomaga mi już od 5 lat, jest profesjonalna, a przy tym ciepła z ludzkim podejściem. Dzięki jej pomocy mogłam karmić moje dzieci piersią. Gdyby nie ona mój synek nadal nie miałby zdiagnozowanej choroby. Bardzo polecam Panią Agnieszkę, każda mama z doświadczeniem czy bez powinna mieć takiego Anioła.
MARTA
5/5
Na Panią Agnieszkę trafiłam przez przypadek, jak to się mówi, potrzebując usługi "na wczoraj". Mimo późnej pory i obłożenia pacjentami, nie pozostawiła mnie bez pomocy. Osoba ciepła, empatyczna, kompetentna i zaangażowana w swoją pracę całym sercem. Z chęcia odpowiada na każde, nawet najbardziej infantylne pytanie, doradzi, a wiedzą może "zakasować" nie jednego lekarza. Swoje obowiązki wykonuje starannie, sterylnie, potrafi zarazić człowieka optymizmem w chorobie. Naprawdę rzadko można spotkać osobę tak poświęconą i dopasowaną do swojego zawodu. Szczerze polecam w 100%
MAGDA J
5/5
Polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy aby skorzystal z uslug Agnieszki Ozlanskiej. To prawdziwa profesjonalistka, czula, mila, kompetentna z duza wrazliwoscia dla dzieci. Jestem jej bardzo wdzieczna za pierwsze przylozenie mojego synka do piersi, za pomoc przy pierwszej kapieli i wowczas gdy dzidzia miala ropien. Polecam kazdemu.
ANIA
5/5
Gorąco polecam panią Agnieszkę Ożlańską. Miałam problem z niespokojnym dzieckiem przy piersi, które słabo przybierało na wadze. Dzięki pomocy pani Agnieszki udało się znaleźć przyczynę, a mianowicie była to infekcja układu moczowego. Kamień spadł mi z serca, mogłam w końcu odetchnąć, gdyż znalazła się przyczyna moich niepowodzeń w karmieniu piersią. Pani Agnieszka zasługuje na uznanie za podejście do swojej pracy, pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Mam poczucie, że naprawdę dobrze wydałam pieniądze.
JUSTYNA I OSKAR Z BRZEGU
5/5
Witam i gorąco polecam usługi Pani Agnieszki. To niesamowicie pogodna i bardzo doświadczona położna, która perfekcyjnie pomogła mi przy zapaleniu piersi a stan był już bardzo poważny.Fachowy masaż, cenne uwagi i porady. Na pomoc Pani Agnieszki można zawsze liczyć, nigdy nie zawiedzie! Miałam jeszcze kilka razy zastój pokarmu (niestety taki stan jak już się raz pojawi, to później niewiele trzeba by powstał ponownie) i wystarczyły rady udzielone telefonicznie przez Panią Agnieszkę - jej wskazówki i masaż, którego mnie nauczyła pozwoliły mi rozwiązać ten problem.Słyszałam już wiele o rozwiązywaniu problemów w czasie laktacji, jednak tylko porady Pani Agnieszki okazały sie dla mnie skuteczne! Jeśli więc macie jakikolwiek problem dotyczący karmienia, a także opieki nad maluszkiem to szczerze polecam Panią Agnieszkę - na pewno wyciągnie pomocną dłoń i przyniesie ulgę!!!
MARTA
5/5
Pani Agnieszka to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu oraz jedna z najsympatyczniejszych osób jakie znam. Korzystam z jej usług od momentu kiedy wróciłam do domu ze szpitala, przy problemach laktacyjnych (dzięki niej nie doszło u mnie do zapalenia piersi), pielęgnacji noworodka, przy kłopotach żywieniowych... aż do dzisiaj kiedy potrzebuję pomocy przy sprawach ambulatoryjnych zarówno mojego dziecka jak i dorosłego (przy pobieraniu krwi mała tylko słodziutko kwiliła:). Polecam gorąco usługi P. Agnieszki.
KAMILA ZUCHOWSKA

Telefon

+48 603 249 780

e-mail

agmedica@vp.pl